Očekáváme narození štěňátek!!!

Dnes nám bylo na sonu potvrzeno, že naše Ellis čeká štěňátka!!! Otcem bude krásný a velmi milý pejsek Sorbon Bonny Dux, po domácku Čenda :-)  Budou to Elinky již druhá štěňátka, ale tentokráte již pod naší chovatelskou stanicí z Brdských lesů.  Narodit by se měla okolo 20.června a k odběru by měla být v polovině srpna.

 

Rodiče našich štěňátek

Flati z Hořovic

Vítejte na našich stránkách :-).

Na těchto stránkách najdete informace o dvou fenkách plemene Flat Coated Retriever a jejich rodině, se kterou žijí svůj psí život.

Naše starší fenka se jmenuje Dolce Ellis od Ivanského jezera a na jaře 2016 nám přibyla její dcera z prvního vrhu Interessante Jolla od Ivanského jezera. 

V sekci "Novinky" se dočtete, co děláme, kam jezdíme, prostě jak si naše holky užívají psí život :-) 

 

Novinky

Máme štěňátka!

25.02.2016 18:25
Včera, tedy 24.2.2016 se u nás doma narodila štěňátka! Byl to nezapomenutelný zážitek pro nás pro všechny, ale hlavně jsem ráda, že máma Ellis i jejích 6 potomků - 4 kluci a 2 holky jsou v pořádku!!!  60. den       a je tady tolik očekávaný den Ellis se připravuje k porodu. Ráno jsem ještě telefonovala s Jindrou Klíchovou, aby vše bylo připravené na porod, protože Ellis byla právě 60. den březosti, tak to již mohlo přijít. Páníček také konečně doladil porodní bednu :-) Ellis ráno malinko klesla teplota, už nechtěla jíst, ale Lipánek s rohlíkem si ještě dala :-) Po poledni již začala zrychleně dýchat a tak jsem znovu telefonovala Jindře. Ta tedy sedla do auta a jela směrem k nám. Asi už je to tady :-) Bylo asi půl páté odpoledne, když jsem se znovu porozhlédla po Ellis, kde leží. Ta byla už dost nervózní a najednou se ke mě hrne a já vím, že to na ní už na 100% přišlo. Ale kde je Jindra???!!! Volám přítele Kubu, ať rychle přijde, že rodíme! A to...

57. den březosti

21.02.2016 19:21
Elinka už bude za pár dni maminkou, ale pořád je to hračička a má dost energie dneska ráno si našla balónek a prej "pojď, jdeme házet!"

Procházka s aportem

13.02.2016 19:15
Dneska jsme si vyšli do brd i s Elinky milovaným aportem, abych jí trochu pocvičila hlavinku. Ellis se sice u aportování už trochu víc zadýchala, ale jinak jí to náramně šlo a bavilo jí to. Vše je tedy v naprostém pořádku a tak se už čím dál tím víc těšíme na štěňátka :-) Taky už jsme domů nastěhovali porodní bednu, aby si na ní Ellis zvykla :-)  

46. den březosti

10.02.2016 19:08
Ellis je už 46. den březí vše je v pohodě a Ellis se tváří spokojeně nic ji nechybí. Ale asi ví, že odpočinek je také potřeba a takhle tráví večery u televize :-)

Výlet do Beskyd

05.02.2016 19:08
Dnes je Ellis již 42 den březosti, ale je stále plná energie, tak jsme jeli za našimi kamarády do Beskyd. Měli jsme štěstí a v Beskydech nám napadlo poměrně dost sněhu, tak jsme si to s Elinkou náležitě užili!   

Potvrzení březosti

27.01.2016 17:32
Dnes se s Vámi musím podělit o radostnou zprávu. Naší Ellis bylo na sonu potvrzeno, že se můžeme těšit na černá štěňátka :-)  Narodit by se měla koncem února.  Moc se na ně těšíme a už pro ně začínáme vše připravovat. Vše chystáme a konzultujeme s Jindřiškou Klíchovou, majitelkou chovatelské stanice od Ivanského jezera, ze které je i naše Ellis, a pod kterou budou odchována i naše štěňátka. Bude to vrh "J". Informace o našich štěňátkách tedy můžete nalézt také na stránkách www.flatizrychnova.cz. Pokud chcete vidět, jak štěňátka v břiše Ellis rostou, tak klikněte zde.

Rozhodnutí mít štěňátka

25.01.2016 17:26
Již na začátku roku 2015 jsme se definitivně rozhodli, že naší Ellis najdeme nějakého bezva manžela :-) a budeme mít štěňátka. A tak jsme začali hledat toho pravého ženicha a otce plánovaných štěňátek. Nakonec jsme se rozhodli pro pohodového a typového psa Coudyho z chovatelské stanice Aknel Top Lenky Topolové. S Lenkou jsme se domluvili na krytí a už jen čekali, až Ellis bude někdy na podzim roku 2015 hárat. A čekali jsme a čekali. Nakonec nás Ellis svým háráním překvapila až na sklonku roku, těsně před Vánocemi, doma proběhla poslední porada, zda do toho jdeme a tak jsme pár dní po vánočních svátcích jeli na krytí.        

Vítejte na našem novém webu!

24.01.2016 22:00
Spustili jsme nové internetové stránky, na kterých najdete veškeré informace o naší chovatelské stanici. Budeme Vás informovat o tom, co se v našem chovu děje.

Napište nám!

24.01.2016 21:59
Chcete si pořídit nového mazlíčka a potřebujete poradit s jeho výběrem? Neváhejte a napište nám. Rádi vás uvidíme, nezávazné návštěvy vítány!
<< 1 | 2 | 3 | 4