NOVINKY

Dnes nám bylo na sonu potvrzeno, že naše Ellis čeká štěňátka!!! Otcem bude krásný a velmi milý pejsek Newlin Bonny Dux, po domácku Čenda :-) Budou to Elinky již druhá štěňátka, ale tentokráte již pod naší chovatelskou stanicí z Brdských lesů. Narodit by se měla okolo 20.června a k odběru by měla být v polovině srpna.

Sice už se nám narodil jeden vrh štěňátek, ale tenkrát jsme si nebyli jistí, jak to bude do budoucna, tak jsme je odchovali za velké podpory a svolení Jindřišky Klíchové a její ChS od Ivanského jezera. Ale protože na letošní rok plánujeme zase štěňátka, rozhodli jsme se je už odchovat pod vlastní chovatelskou stanicí.

Tak už je to rok, co se narodily ty naše černé kuličky! Ze všech už jsou velcí psi a krásně prospívají a podařilo se nám něco, co určitě ocení každý chovatel - setkali jsme se se všemi najednou i s jejich páníčky! :-D

Přejeme všem čtyřnohým a dvounohým kamarádům a přátelům klidné svátky vánoční a do nového roku 2017 jen pohodu, zdraví a lásku.

Včera jsem poprvé po létě vytáhla zimní bundu a strávily jsme s Jollčou den v Českých Budějovicích. Ráno jsme zaspaly, cesta v totálním cesty, pokažená brož pro štěstí, zima, vy víte jako kde!, mrholení....ale nakonec to všechno stálo za to!

Zkoušky OVVR

30.09.2016

Ještě nyní jsem plná dojmů a musím říct, že jsem moc pyšná!

V uplynulém týdnu jsme se opět zúčastnili našeho oblíbeného flatího srazu s celou naší psí rodinou. Opět jsem se s holkama vydala do Bartošovic v Orlických horách a tentokrát nás poprvé doprovodil i páníček, který se konečně nechal přesvědčit, že si prodloužený víkend užijeme všichni :-)

Včera se sourozenci Jolla a Jonex zúčastnili klubové výstavy v Oslavanech u Brna. Pro Jollču už to byla druhá výstavní zkušennost a opět se paní rozhodčí moc líbila a získala známku "Velmi nadějná 1". Dostala krásné hodnocení a opět velkou pochvalu za to, že sama sebe moc hezky předvádí. Brácha Jonex byl na výstavě poprvé, takže ikdyž zrovna...