VRH "B" z Brdských lesů

Vrh "B" z Brdských lesů
Kryto 3.4. a 4.4.2019 (zahraniční krytí)

Vrh: 4. 6.2019 - 3 kluci a 6 holčiček. Jsem šťastná, že na všechna štěňátka se již těší jejich rodiny, do kterých odjedou na začátku srpna!

Maminkou tohoto vrhu už bude naše mladší fenka Jolla, dcera naší Ellis. Uteklo to jako voda a Jollče už byly v zimě 3 roky, tak nebylo na co čekat :-) Jolla je náš miláček, neustále se mazlící a vyžadující pozornost. Venku je to nadšený aportér, který pořád musí něco nosit, ať je to míček nebo jakákoliv výcviková pomůcka. Budu se těšit, že štěňátka po ní budou stejně umazlená jako je ona a budou pro své páníčky dělat co jim na očích uvidí, tak jako Jolla pro nás. 

Otcem štěňátek bude elegantní a pracovití Compendio Eyran, kterému doma říkají Sako. Sako je velmi přátelský a mazlivý flatík, už osmi letý, ale stále zdravý a plný síly, při práci nadšený a ochotný udělat pro svého pána vše, doma ale umí odpočívat a být klidný. Je to veliký pracant se spoustou titulů, což je jedna z věcí, které jsem pro náš chov hledala a kterou jsem u našich štěňátek chtěla podpořit. Děkuji také jeho majitelům Monice a Markovi, že dovolili spojení s naší Jollou. 

Poprvé jsme také jeli krýt do zahraničí. Sice jen do Polska, ale pro nás to bylo poprvé, tak jsem si na to vyhradili dostatek času a pojali jsme to s manželem a holkama jako kratší dovolenou. 


Otec: C.I.E., C.I.B., Multi JCh, Multi Ch Compendio Eyran "Sako"
narozen: 2.6.2011
HD A, ED 0/0, PL 0/0
oči prosté dědičných vad, gonio negativní
nůžkový skus, plnochrupý, výška 61cm
Pracovní retriever roku 2014 /PL

Šampion práce

Více o Sakovi zde

Rodokmen Compendio Eyran

Matka: JChCZ, ChCZ Interessante Jolla od Ivanského jezera
narozena: 24.2.2016
HD A, ED 0/0, PL 0/0
oči prosté dědičných vad, gonio negativní
nůžkový skus, plnochrupá, výška 57cm
Klubové podzimní zkoušky

Working testy, třída E

Více o Jolle zde

Rodokmen Jolla